Niezwyczajny wieczór z Copa Finlandia

Lato to wyjątkowy czas dla Finów. Spotykają się wówczas na łonie natury, by w miłej, niezobowiązującej atmosferze, delektować się darami przyrody oraz wspólnie spędzanymi chwilami. Takich wyjątkowych chwil, którym towarzyszyły drinki Copa Finlandia, doświadczyli również goście, którzy przyszli na niezwyczajną kolację.

Przez ponad 70 dni lata nad Finlandią nie zachodzi słońce. To magiczny czas, wypełniony pozytywną energią i radością, których źródłem jest natura. Dla Finów to również doskonała okazja do spotkań w plenerze. Podczas długich, wspólnych pikników tańczą, śpiewają i słuchają muzyki.

Tej wyjątkowej atmosfery doświadczać można niezależnie od miejsca. Przekonali się o tym goście, którzy 22 czerwca spotkali się nad Wisłą w River Club.

 

W niezobowiązującej atmosferze, w gronie przyjaciół i znajomych, mieli okazję spędzić wieczór delektując się drinkami Copa Finlandia. Te doskonałe, proste w kompozycji, ale wyjątkowe w sposobie podania koktajle, serwowane na świeżym powietrzu,to kwintesencja fińskiej filozofii życia, w której szacunek do przyrody splata się z zamiłowaniem do niezwyczajnej formy.

2 komentarze

Dodaj komentarz