Conan pograł w „Halo” z gwiazdami „Silicon Valley”

Po tym jak drugi sezon „Silicon Valley” miał swój finał przedwczoraj – trzech aktorów serialu odwiedziło Conana, aby spróbować się kto jest lepszym graczem. Stanęły naprzeciwko siebie dwie drużyny – do Conana dołączył Andy Richter i Aaron Bleyaert po drugiej stronie siedzieli z padami w dłoniach Thomas Middleditch, TJ Miller i Zach Woods. Do Xbox One wsadzono nadchodzącą odsłonę „Halo” i postanowiono poprzez grę zdecydować, który program zostanie zdjęty z anteny.

Wynik raczej nikogo nie zdziwi. W końcu tytuł tego segmentu to Clueless Gamer i Conan pokazał, że nazywając się tak nie rzucał słów na wiatr.

2 komentarze

  • I in addition to my friends ended up studying the great tricks found on the blog and so all of the sudden I got an awful suspicion I had not expressed respect to the website owner for those techniques. All of the ladies are already as a consequence joyful to read them and now have undoubtedly been having fun with those things. Thanks for genuinely very kind as well as for going for variety of tremendous subjects millions of individuals are really needing to be aware of. My personal sincere apologies for not saying thanks to sooner.

  • I like this blog very much so much fantastic info.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *