Ciepły weekend nad Wisłą! Warszawskie wydarzenia na koniec lata

wydarzenia nad wisłą

Przed nami kolejny ciepły weekend! Wychodzimy więc z domu i pędzimy nad Wisłę. Szama, targi, festiwale – zobaczcie, co czeka na was w pierwszy weekend września!

Warszawska Schadzka 2016

Warszawskie weekendu wydarzeniagdzie: Plac Zabaw
kiedy: 3 września, g. 10:00 – 22:00
więcej info: tutaj

Na czym polega wydarzenie? To zawody taneczne w losowanych duetach z DJami. Dodatkowo czekają na was specjalne atrakcje dla dzieci oraz fotobudka. Archery Games ma zapewnić atrakcje sportowe, a jarmark zaspokoi wszystkich zbieraczy ciekawych gadżetów.

Dni Kultury Kubańskiej

kultura kubańska, warszawagdzie: Cud nad Wisłą
kiedy: 2 – 4 września, g. 11:00 – 22:00
więcej info: tutaj

Jeśli rum, salsa, mięta i Kuba nie są ci obojętne – przyjdź 2-4 września do warszawskiego „Cudu nad Wisłą” na Festiwal Kultury Kubańskiej. Codziennie pod okiem barmana przygotujesz swojego drinka, a krążąc między lokalami trafisz na równie fajne atrakcje: muzykę kubańską, gry, street art i wiele promocji.

American Street Food Fest

szama nad wisłą, usa to cubagdzie: Cud nad Wisłą
kiedy: 3 -4 września, g. 19:00 – 00:00
więcej info: tutaj

Stany Zjednoczone są mieszanką kulturową ludzi z całego świata. Pojęcie „kuchni amerykańskiej” dotyczy potraw popularnych w tym państwie, mających jednak źródła w innych rejonach świata, spopularyzowanych przez przybyłych imigrantów. Cechą charakterystyczną kuchni amerykańskiej jest stapianie się w jedno rozmaitych stylów i sposobów przyrządzania posiłków. Kuchnia azjatycka miała ogromne znaczenie dla praktycznie wszystkich stanów. Dlatego też targi będą uzupełnione o najlepsze stoiska z kuchnią azjatycką podawaną przez imigrantów.

Slow Market

Slow market, weekendowe targigdzie: Plac Zabaw
kiedy: 3 – 4 września, g. 12:00 – 21:00
więcej info: tutaj

Slow Market to targ kulinarny, który gromadzi w jednym miejscu blogerów, kucharzy amatorów oraz restauratorów, serwujących dania z całego świata. W każdy weekend Plac Zabaw zamienia się w miejsce wielokulturowego tygla nowych smaków.

26 Henschke Festival
henshke

gdzie: Hocki Klocki
kiedy: 3 września, g. 11:00 – 22:00
więcej info: tutaj

Henschke Festival to coroczne wydarzenie kulinarno-muzyczne promujące weganizm, wegetarianizm oraz polską muzykę alternatywną. Festival po raz kolejny w tym roku otrzymał stypendium Stowarzyszenie Autorów ZAiKS aby móc z radością promować muzykę alternatywną. Organizatorem wydarzenia jest Henschke Festival, Vege Polska – Stowarzyszenie Wegetarian Polskich oraz Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!