CHAZME718 prezentuje nowy cykl serigrafii. „Miastodruk” to portret miast wolnych od człowieka

Wystawa „Miastodruk” Chazmego, to cykl serigrafii miejskich. Portretów miast, które własnoręcznie przenosił na papier za pomocą sit. Ten zaangażowany w scenę graffiti artysta, od lat tworzący wielkoformatowe murale, kontynuuje w ten sposób swoje miejskie fascynacje, prezentując portrety miast wolnych od człowieka. Coś takiego to chyba marzenie każdego architekta.

Warszawska pracownia sitodruku Kwiaciarnia Grafiki, rozpocznie wystawą Chazmego swój kolejny sezon, To właśnie w „Miastodruku” zawierają się główne ich założenia. Cykl jest własnoręcznie drukowany przez autora. Chazme sitodrukiem demokratyzuje także swe dzieła. Obraz jest ekskluzywny. Sitodruk jest inkluzywny, nakładowy, co zwiększa jego pole działania.

CHAZME718 – rocznik ’80. Od połowy lat 90 zaangażowany w scenę graffiti. Malował w grupach: UOP, HND, KSA, KTR czy MIAMI VICE. Absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Jego styl to ciągła ewolucja. Od graficiarskiego etosu litery, który załeczął ustępować miejsca pojawiającym się charakterom. Po wielkoformatowe portrety miast. Od wielu lat działa na płótnach jak i murach, łącząc elementy sztuki miejskiej z architektonicznymi i geometrycznymi motywami. Jego prace zobaczyć można TU

Kwiaciarnia Grafiki, to pracownia sitodruku, studio projektowe. Od czasu do czasu galeria, w która specjalizuje się w prezentowania współczesnych prac wykonanych w technikom serigrafii. Od zeszłego roku prowadzi również sklep internetowy, gdzie sprzedaje artefakty sztuki sitodruku. 

MIASTODRUK – WYSTAWA SERIGRAFII CHAZME718
wernisaż 15 marca, godzina 19
Kwiaciarnia Grafiki, ulica Smulikowskiego 6/8
Wystawę można oglądać do 15 kwietnia, po wcześniejszym umówieniu się lub via internet na stronie graphicsflowershop.com

Dodaj komentarz