CBS zamówiło dwa nowe piloty z Robertem DeNiro i Bryanem Cranstonem

Pierwsze z nich to „Sneaky Pete”, do którego scenariusz napisał Bryan Cranston, a za produkcję odpowiadałby Bryan z Davidem Shorem, czyli człowiekiem, który stworzył „House’a”

Historia opowiada o 30 kilku letnim oszuście, który po opuszczeniu więzienia ukrywa się przed przeszłością poprzez przybranie nazwisko kolegi z cely. „Sneaky Pete” ukrywa się przed mafią, walczy z kryminalistami i pracuje w rodzinnym biznesie poręczeń majątkowych należącym do człowieka pod nazwiskiem, którego się ukrywa. Dzięki temu odkrywa życie, którego nigdy nie znał i poznaję kobietę, w której się zakochuje, która z łatowścią widzi przez jego kłamsta

Drugi pilot ma być adaptacją powieści Jamesa Pattersona o tytule „The Thomas Berryman Number” „For Justice” (tak miałby się nazywać serial) ma być produkowany przez pisarza i Roberta de Niro.

„For Justice” jest o agentce FBI, która pracuje w Wydziale Praw Obywatelskich – znajduje się ona między radykalną rodziną, w której się wychowała i życie profesjonalnym, które sama stworzyłą dla siebie

Nie wiadomo kiedy piloty będą gotowę, ale możemy się nastawiać na jesienną ramówkę 2016 roku.

[via Uproxx]

6 komentarzy

 • payday board game napisał(a):

  I do consider all the ideas you’ve introduced to your post. They are very convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are too short for beginners. May just you please extend them a little from subsequent time? Thank you for the post.

 • video youtube terbaru napisał(a):

  Hiya, I recently found your blog post via Search engines when evaluating a comparable subject matter, your website showed up, it seems like beneficial video youtube terbaru. I have bookmarked to be able to favorites|combined with favorites.

 • read home napisał(a):

  Your blog on CBS zam??wi??o dwa nowe piloty z Robertem DeNiro i Bryanem Cranstonem » Aktivist is awesome. We hope u can continue posting many more blog . Viva aktivist.pl

 • I just much like the important data people deliver on the articles. I am going to take note of a person’s website and also examination yet again right here often.. aplikasi prediksi saham terkini I am somewhat specified I’m going to learn numerous brand-new information below! Good luck for the next!

 • Link Web Site napisał(a):

  Hi our kids member! I need to declare that advantages and drawbacks brilliant, good published including about all important infos. I have to appearance added discussions like this aplikasi berita saham indonesia.

 • prabowo facebook napisał(a):

  I don’t be aware of the way I found themselves below, however assumed the following distribute once were terrific prabowo facebook. I really don’t recognise the person you could be but certainly you’ll the well known doodlekit if however, you are usually not previously. Regards!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *