Cartman miał mieć ojca!

Jednym z najczęściej powracających tematów w South Parku jest fakt, że Cartman nie ma ojca i chętnie wykorzystuje fakt, że jest ukochanym syneczkiem mamusi. Jak się okazuje w testowym pilocie kultowego serialu świat Cartmana wyglądał całkowicie inaczej. Nie tylko planowano, aby rodzina grubasa była pełna, ale miała być powiększona o siostrę.

Potwierdzili to twórcy na oficjalnej stronie South Parku.

Pytanie fana: W niewyemitowany pilocie, czy Cartman miał ojca i siostrę? O co chodzi?

Odpowiedź: Tak! Możecie zobaczyć przez chwilę Ojca Cartmana i jego siostrę w trzecim akcie tego pilota. Nie mają żadnych tekstów mówionych i widzicie ich tylko przez kilka sekund, ale oni tam SĄ.

Ogólnie, jak przy każdym serialu telewizyjnym, pilot jest po to, aby przetestować czy odbiorcom podobają się postaci i żarty, żeby sprawdzić czy wszystko działa. Kilka scen (w tym właśnie ta) ostatecznie nie znalazły się w odcinku,

Jak dziwny byłby świat gdybyśmy już na początku serialu wiedzieli kim jest ojciec Cartmana? Jak wiele byśmy stracili z South Parku? Na pewno nie zobaczylibyśmy „Not Without My Anus” czyli zwieńczenia historii, w której bohaterowie starali się odkryć tożsamość Cartmana seniora. Świat byłby gorszy zapewne. Na szczęście mama Cartmana jest puszczalska, a my mamy naszego ulubionego półsierotę tylko dla nas.

Dodaj komentarz

-->