Caffè Torino by Martini w Regina Bar już działa! Zobaczcie zdjęcia z otwarcia

W zeszłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie konceptu Caffè Torino by Martini. To kultowe i znane na całym świecie miejsce jest efektem współpracy z teamem Regina Bar. Podczas imprezy zaprezentowana została specjalnie zaaranżowana przestrzeń, nowe menu oraz klasyczne włoskie koktajle. Ogromną atrakcją wieczoru był występ Kasi Stankiewicz.

Na otwarciu Caffè Torino nie brakowało znanych gości. Pojawili się m.in. Agnieszka Włodarczyk, Monika Mrozowska, Sylwia Gliwa, Monika Brodka, Nadia Długosz (Beksy), Ola Nowak, Ada Fijał, Anna Puślecka, Lara Gessler, Damian Kordas, Jakob Kosel, Leszek Stanek, Kasia Stankiewicz, Osi Ugonoh, Wujaszek i Ciocia Liestyle, Aleksandra Furka, Weronika Heck, Maria Żak, Basia Pasek, Radek Rociński i Piotr Sałata z Thecadess, Weronika Spyrka, Agnieszka Jastrzębska i Asia Biernacka. Zobaczcie zdjęcia z otwarcia:

Miejsce w nowej formule dostępne jest dla szerokiej publiczności od 20 września do 13 października, a więc będzie funkcjonować tylko przez miesiąc. W kolejnych tygodniach na wszystkich gości będą czekać wydarzenia specjalne, spotkania z wyjątkowymi osobowościami ze świata barmańskiego, a także nowe pozycje zarówno w menu, jaki i w karcie koktajli. 

Dodaj komentarz