BURN wyławia ukryte talenty!

Trwa kolejna edycja BURN Residency 2017 – największego konkursu DJ-ów na świecie, w którym BURN Energy odkrywa nowe muzyczne talenty wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej.

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca marca trwa etap zgłoszeń do programu BURN Residency! Nagroda w konkursie to 5-tygodniowy pobyt w jednym z tamtejszych klubów, a dla głównego zwycięzcy programu – dodatkowo kontrakt na 100 000 euro, który będzie inwestycją w jego międzynarodową karierę. Dołączając do rodziny BURN Residency, uczestnicy konkursu mają możliwość skorzystania z doświadczenia światowych gwiazd rynku muzycznego. Zeszłoroczny zwycięzca programu – Lollino – został zakontraktowany przez Ask My Management i Artist Alife.

Zaledwie rok temu Lollino był jedną z utalentowanych osób, która postanowiła wziąć udział w konkursie. Spędzając wiele czasu na pracy w studiu nagraniowym oraz grając na lokalnych eventach we Włoszech starał się zdobyć popularność jako DJ, a BURN Residency wydał mu się najlepszą okazją, by to osiągnąć. Po tygodniach ciężkiej pracy, już jako zwycięzca BURN Residency, Lollino stanął na scenie obok światowej sławy artystów i mentorów programu Dubfire’a oraz Carla Coxa w czasie sylwestrowej imprezy HYTE.

Jeśli chcesz pójść w ślady Lollino, już dzisiaj prześlij swój mix i weź udział w konkursie BURN Residency 2017. Dowiedz się, jak aplikować TUTAJ.

Dodaj komentarz

-->