BUM BUM ORKeSTAr na 15 urodziny Banjaluki

Bałkańska restauracja Banjaluka świętuje swoje 15 urodziny i prawosławnego Sylwestra. Impreza odbędzie się 12 stycznia pod adresem Szkolna 2/4, który stałym bywalcom powinien kojarzyć się nie tylko z dobrym jedzeniem przygotowywanym przez wikinga Olafa Michalczyka, klimaciarskim ogródkiem, ale i ze streetwearowymi wydarzeniami w kolabo ze Street Supply, bałkańskimi Kafanami, przedstawieniem teatru Pijana Sypialnia, Technorankiem i Sofarem.

Na imprezie urodzinowej zagra zespół Bum Bum Orkestar, przenoszący słuchaczy w ułamku sekundy, zarówno energią jak i brzmieniem, na Bałkany. Oprócz świętowania 15-lecia restauracji w Banjaluce odbędzie się Prawosławny Sylwester – dobra okazja do rozpoczęcia wszystkiego od nowa – Nowy Rok jeszcze przed nami. 

Kiedy: 12.01.2018
Godzina: 21:00
Wstęp: 0 PLN

Więcej informacji na stronie wydarzenia


Uwaga! Konkurs!

Z okazji urodzin Banjaluki mamy dla Was 2 vouchery do wykorzystania w restauracji, każdy o wartości 100 zł. Aby je wygrać, napiszcie:

Z czym najbardziej kojarzy Wam się bałkańska kuchnia i które potrawy należą do Waszych ulubionych?

Odpowiedzi przesyłajcie do 15 stycznia (włącznie) na adres konkurs@aktivist.pl. O wynikach poinformujemy 16 stycznia. Nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem pomysły i uzasadznienia! 

Dodaj komentarz

-->