Brak wolnego w korpo? Kup łóżko, w którym wakacje trwają każdej nocy

kamper łóżko

Wstajesz rano, pijesz kawę i lecisz do pracy. Masz fajne mieszkanie, wysoki stołek w pracy i sporo zer na koncie. Nie masz za wolnego czasu. Marzysz o wakacjach, ale o nich – właśnie – możesz tylko śnić. Cóż, zainwestuj więc w łóżko, dzięki któremu przynajmniej Twoje sny będą wakacyjne.

Łóżko – kamper

łózko kamper

Dla kogo? Dla ciebie – jeśli jesteś typem podróżnika, przed pójściem spać oglądasz wędrujących po całym świecie YouTuberów, a przeżycie wielkiej przygody widnieje na twojej liście życzeń jako pierwsze. Kamper w postaci łóżka może zainspirować do spełniania tych marzeń i przywołać najlepsze wakacyjne sny.
W oldschoolowym pojeździe znajduje się ponadto minibar, telewizor i sofa.

Łóżko – balon

łóżko balon
Idealne dla tych, którzy po pracy lubią bujać w obłokach. Popołudniowe drzemki marzycieli będą jeszcze przyjemniejsze, a sny – oderwane od rzeczywistości. Drewniana podstawa i złote wykończenia ozdobione są lampkami i światełkami, którymi możemy sterować za pomocą aplikacji w smartfonach. Bajka!

Łóżko – muszla

łóżko syrenki
Infantylne, dziewczęce, kiczowate. Trudno! Wreszcie po pracy możemy poczuć się jak prawdziwe syreny. Sny w muszli z pewnością nabiorą niesamowitej głębi.

Łóżko – łódź

submarine
Jeśli zawsze marzyłeś/aś o tym, żeby odbyć daleki rejs, ale brakuje ci odwagi, by rzucić pracę, spakować manatki i wypłynąć w morze – to łóżko będzie idealne dla ciebie.

Łóżko – namiot

namiot łóżko

Wersja niskobudżetowa, DIY. Weź namiot, rozłóż go na środku pokoju. Nadmuchaj materac, a nad namiotem porozwieszaj choinkowe lampki. Masz już camping, masz gwiazdy. Na kolację zjedz kiełbasę, udając że jest z grilla. Dobrych snów!

źródła: sistersapps.com, http://www.circu.net

Dodaj komentarz

-->