Brad Pitt może być gwiazdą drugiego sezonu „True Detective”

#TrueDetective zawładnął naszymi umysłami na ponad dwa miesiące, świat wydaje się trochę gorszy od kiedy historia Martina Harta i Rusta Cohle’a dobiegła końca. Teraz pozostały nam spekulacje i to nie te fajne – kto jest mordercą tylko, kto będzie gwiazdą drugiego sezonu.

Jeśli nie czytaliście wcześniej newsów o #TrueDetective to podjęto decyzję, że w każdym sezonie serialu pojawią się inne postacie, grane przez innych aktorów. Gdy informacja po raz pierwszy trafiła do mediów plotki poszły w miasto. Mówiło się o Rooney Marze, Ryanie Goslingu czy Adrienie Brodym. Jednak ostatnie plotka, która podobna ma w sobie trochę prawdy, jest najbardziej interesująca. Cytując Hollywood Life

„Brat jest na samym szczycie listy i wszystko zależy od tego do jakich filmów się zobowiązał i czy jest szansa, aby znalazł czas na kręcenie drugiego sezonu” – donosi HollywoodLife.com „Wszyscy chcą wystąpić w #TrueDetective. Scenariusz i postacie są złożone i fascynujące. Brad ma bardzo dobre relacje z #HBO – w zeszłym roku razem z Ryanem Murphym współprodukował dla nich film #TheNormalHeart.”

Ogólnie rzeczy biorac nie wiadomo. Nic a nic. Brad może być zainteresowany ponieważ nigdy nie bał się ryzykownych decyzji jeśli chodzi o swoje rolę, ale nadal jest to tylko plotka o tym, że ktoś pomyślał „fajnie by było”.

No… fajnie by było.