Bóg Jest w Techno. NIEBO ogłasza imprezę dla wyznawców elektronicznego brzmienia

źródło: mat. prasowe

Już w sobotę 18 listopada klub Niebo zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Bóg Jest w Techno – idealnądla wszystkich entuzjastów, braci i sióstr na parkiecie, wyznawców elektronicznego brzmienia.

Za niebiańską dj-ką staną polscy i zagraniczni kapłani: Kangding Ray z Francji, jego muzyka sytuuje się na skrzyżowaniu cyfrowości i delikatności, łączy melodie z mechanicznymi dźwiękami w subtelny i rytmiczny sposób; Michał Wolski, producent skoncentrowany na głębokim techno z doskonale dopracowanymi detalami, w swoich dziełach dąży do równowagi między cielesnymi i kontemplacyjnymi aspektami, jego muzyka to coś pomiędzy techno, deep techno i dub techno, z wyraźnym, choć nie zawsze rozumianym wpływem ambientu; ISNT – założycielka projektu Behind The Stage, poświęconego eksperymentalnej, hipnotycznej i industrialnej stronie techno, nie lubi charakteryzować swojego stylu, choć bez wątpienia wiele jest w nim mrocznych brzmień; Sept – znany, warszawski DJ, który hipnotyzuje i porywa tłum unikalnymi i eklektycznymi dźwiękami. O oprawę wizualną tej nocy zadba Visual Family Collective, grupa artystów, tworzących na żywo niesamowite scenerie i przekraczających bariery jakichkolwiek schematów.

źródło: mat. prasowe

BÓG JEST W TECHNO to projekt o ogólnopolskim zasięgu zajmujący się promocją muzyki techno. Powstał w lutym 2016 roku jako fanpage agregujący wydarzenia muzyczne na terenie całego kraju oraz propagujący muzykę techno i styl życia z nią związany. Realizuje swoją misję przy wykorzystaniu żartobliwych odniesień do religii, m.in. za pomocą autorskich viralowychmemów.

BJWT przekonuje, że w promocji muzyki dbałość o jej jakość może iść w parze z dystansem i humorem. W miarę rosnącej popularności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, projekt poszerzył działalność o organizację imprez z udziałem znanych artystów z Polski i zagranicy. W bookingach stawiają na świeżość, niejednokrotnie prezentując artystów, którzy nie występowali jeszcze w Polsce (m.in. Boston 168 live, Regal, Stranger, Kwartz). Organizowane przez nich imprezy to połączenie dobrego brzmienia, scenografii, wizualizacji i oświetlenia, które kompleksowo oddziałuje na zmysły publiczności. W dobie krótkotrwałych trendów pozostają wierni cięższej stylistyce w obrębie gatunku.

źródło: mat. prasowe

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Bóg Jest w Techno
Sobota 18.11, godz. 23:00
Bilety: 30 zł