Benga przechodzi na djską emeryturę

Przynajmniej tak twierdzi.

#Benga ma jedynie 27 lat. Jednak na scenie muzycznej jego ksywka jest rozpoznawalną od niemalże półtorej dekady. Pierwszy raz mogliśmy o nim usłyszeć gdy jako 15-latek razem ze Skreamem stali się jednymi z pierwszych twórców dubstepu wydając swoje tracki na #BigAppleRecords. Od tego czasu minęło 12 lat, wydał 30 EP-ek i trzy albumy solo, jak i stworzył razem ze Skreamem i Artworkiem skład #MagneticMan. Wczoraj poinformował swoich fanów, że kończy z djingiem, aby móc zacząć rodzinę.

benga aktivist

Oczywiście #Benga ani słowem nie wspomniał o zakończeniu swojej kariery jako producenta, więc wydaje nam się, że możemy się spodziewać od niego nowej muzyki – tylko mało szans, abyśmy w najbliższym czasie zobaczyli go na żywo.

1 komentarz

  • video youtube terbaik napisał(a):

    I just now such as tips an individual provide within your content video youtube terbaik. I am going to search for your own blog site as well as examination yet again listed here consistently. I’m pretty ‚ will become familiar with a lot of completely new products below! Best of luck for the following!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *