Bedoes, KęKę, Kaz Bałagane, Paluch, Dawid Podsiadło i Białas gościnnie na płycie TACONAFIDE

Czy informacja o nowej płycie najgorętszego rapowego duetu sezonu, Taconafide, która pojawiła się 1 kwietnia na instagramowym profilu Quebonafide to prawda? Wygląda na to, że jednak tak. I dotyczy to zarówno tracklisty płyt „Soma 0,5 mg” oraz bonusowej „0,25 mg”, jak i zaproszonych na ten drugi krążek gości.

Featuringi Palucha, Kaza Bałagane, KęKę, Białasa i Bedoesa delikatnie mówiąc zaskoczyły niektórych fanów. Reakcje na forach były sprzeczne – od zachwytów nad ciekawym składem, do oskarżeń o pójście w stronę komercji. W całym tym zestawieniu najmniej dziwi nazwisko Dawida Podsiadło, który pojawiła się także w jednym z numerów – artysta współpracował już w końcu z Taco Hemingwayem w numerze „Koła” z płyty „Wosk”.  

Ale uporządkujmy fakty: płyta „Soma 05 mg” Taconafide ukaże się w piątek 13 kwietnia. Pojawi się na niej 15 utworów (dodatkowe 11 z udziałem gości) znajdzie się na bonusowym CD, które można dostać tylko w preorderze). Za brzmienie albumu odpowiadać mają Rumak, Zeppy Zep, Forxst, Sergiusz, 2K, Michał Graczyk, Sospecial, Pham, Duit, Supreme i Oster Music. 

Oto pełna tracklista obu krążków:

„Soma 0,5 mg”:

1. Intro
2. Metallica 808
3. Art-B
4. Ekodiesel
5. Wiem
6. Kryptowaluty
7. PIN
8. 8 kobiet
9. Tamagotchi
10. Nóż
11. Visa
12. Mleko i miód
13. Giro d’Italia
14. Sectumsempra
15. Soma

„0,25 mg”:

1. Leonardo
2. TLC
3. Benevento
4. C3PO
5. 8 kobiet ft. Bedoes
6. VISA ft. KęKę
7. Ekodiesel ft. Paluch
8. Wiem ft. Kaz Bałagane
9. Tamagotchi ft. Dawid Podsiadło
10. Moje demony uciekły na urlop ft. Białas
11. Outro

ZOBACZ TEŻ: Zobacz nowy klip TACONAFIDE do „Tamagotchi”

410 komentarzy

Dodaj komentarz

-->