Baz Luhrmann nakręcił film dla H&M. Zobacz spot promocyjny kolekcji ERDEM

źródło: YouTube

Australijski reżyser, znany z takich filmów, jak „Moulin Rouge!”, „Romeo i Julia” czy „Wielki Gatsby” został zaproszony do stworzenia reklamówki promującej kolekcję ERDEM dla H&M. Zamiast krótkiego spotu powstał ponad 4-minutowy film. 

Chciałem, żeby, aby ten spot wyglądał jak cały film. To bardzo współczesna historia miłosna, osadzona w domu na wsi, który pełen jest sekretów i jest jakby metaforą naszych czasów – tam, na zewnątrz jest trudno, ale tu rzeczy, które naprawdę mają znaczenie, rosną niczym

„The Secret of Flowers” zawiera w sobie wszystkie charakterystyczne cechy stylu Luhrmanna. Wizualnie rozbuchana i wypełniona kolorowymi ujęciami musicalowa historia opowiada o dwóch młodzieńcach, którzy trafiają do pełnej modeli rezydencji. 

W filmiku usłyszymy muzykę Years & Years, a zobaczymy zarówno znane modelki i modeli (w tajemniczym domu mieszkają m.in. Saskia de Brauw, Imaan Hammam, Grace Hartzel i Fernando Cabral), ale i aktorów, na czele z Harriet Walter, siostrzeńcem braci Fiennes – Hero Fiennesem Tiffinem oraz znaną z serialu Skam młodą norweską aktorką Ruby Dagnall.