Baasch rusza w nową trasę koncertową

Baasch trzyma tempo. Mimo, że w styczniu zakończył trasę promującą swój ostatni album „Grizzly Bear With A Million Eyes”, na wiosnę odwiedzi z zespołem 8 miast w ramach wiosennej trasy koncertowej. Tym razem Baasch oprócz najnowszych kompozycji, zaprezentuje również materiał ze swoich wcześniejszych wydawnictw. Zespół wystąpi w składzie: Baasch – wokal, elektronika; Robert Alabrudziński – perkusja; Aleksander Żurowski – elektronika, syntezatory; Tomasz Mreńca – skrzypce. Na dwóch koncertach będzie można usłyszeć także Wojtka Urbańskiego, który wystąpi z Baaschem na tej samej scenie. Oprawę wizualną sceny zapewni firma Piloci Studio.

Baasch to warszawski producent, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jeden z najciekawszych twórców polskiej sceny elektronicznej. Oba jego albumy studyjne wydane w NEXTPOP Songwriter’s Label zebrały świetne recenzje i znalazły się w licznych rankingach końcoworocznych jako jedne z najlepszych polskich płyt. Zagrał na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver Festival, Orange Warsaw Festival, T-Mobile Nowe Horyzonty. Gościł z koncertami w wielu krajach Europy i w Azji.

Baasch współpracuje z dużą częścią polskiej ambitnej sceny elektronicznej. Pracował z takimi artystami jak: Rysy, Bokka, Mary Komasa, Novika, Wojtek Urbański, Agim i wielu innych. Skomponował także muzykę do głośnego filmu “Płynące Wieżowce” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego.

w i o s e n n a   t r a s a   B a a s c h a

24.03 – Sopot – Sfinks700 – BAASCH x URBANSKI

25.03 – Kołobrzeg – RCK – BAASCH

11.04 – Wrocław – Stara Piwnica – BAASCH

12.04 – Toruń – NRD – BAASCH

14.04 – Warszawa – Niebo – BAASCH

27.04 – Poznań SQ – BAASCH x URBANSKI

28.04 – Berlin – FilmPolska Festival – BAASCH

29.04 – Kraków – BAASCH

  BAASCH:

Facebook: www.facebook.com/baaschmusic 

Instagram: www.instagram.com/baaschmusic

Twitter: www.twitter.com/baasch_music
www: www.baashmusic.com
Booking: baaschbooking@gmail.com

Dodaj komentarz