Algiers już za moment zagrają w Warszawie – mamy dla Was bilety

algiers hybrydy

Algiers to jeden z tych zespołów, które przebojem (i to dosłownie) wdarły się do świadomości słuchaczy współczesnego gitarowego grania.

Zespół po raz kolejny odwiedzi Polskę już 20 lutego, by dać jedyny koncert w naszym kraju. My mamy dla Was bilety na to wydarzenie. Bądźcie czujni i śledźcie naszego Facebooka!

Algiers koncert w Polsce

Algiers, czyli wokalista i multi-instrumentalista Franklin James Fishe, basista Ryan Mahan, gitarzysta Lee Tesche oraz perkusista Matt Tong tworzą muzykę określaną mianem eksperymentalnej. Można w niej usłyszeć mieszkankę rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a także muzyki gospel i soulu. W swoich tekstach Algiers nie stronią od tematów religijnych, rasowych, ekonomicznych i etycznych. Swoją pierwszą płytę „Algiers” wydali w 2015 roku we współpracy z niezależną amerykańską wytwórnią Matador. Debiutancki krążek zebrał wiele pozytywnych recenzji między innymi na łamach ” The New York Times”, „Pitchfork” czy „The Quietus”. Dwa lata później ukazała się druga płyta zespołu, zatytułowana „The Underside of Power”.

Algiers już kilkakrotnie wystąpili dla polskiej publiczności. Między innymi na OFF Festivalu w 2015 roku czy w 2017 podczas promocji drugiego albumu kiedy to zagrali aż trzy koncerty.

20 lutego – Warszawa, klub Hybrydy
Bilety na koncert Algiers

-->