Aktivist i Poczta Balonowa na Dzień Mamy! Konkurs

Chyba nie ma osoby na świecie, której na widok ogromnego, kolorowego balona z helem nie uśmiecha się buzia. Nieważne, ile mamy lat – symbol beztroski i dzieciństwa zawsze będzie w niewytłumaczony sposób obiektem pożądania. „A właściwie, to po co ci ten balon?” – słyszeliśmy wielokrotnie. I nadal nie wiemy. Na co właściwie nam ten balon. Ale jest piękny, duży, stoi na środku pokoju i w dodatku otrzymaliśmy go od kogoś, dla kogo jesteśmy ważni. Dlatego buzia nadal się uśmiecha, podchodzimy do balona, żeby jeszcze raz przeczytać załączoną do niego karteczkę i cieszymy się jak dzieci.

Poczta Balonowa proponuje, by Dzień Mamy potraktować z przymrużeniem oka. Zazwyczaj to dzieci dostają od rodziców balony – tym razem PB zachęca, by zadziało się na odwrót. Zamiast kwiatków, czekoladek, wyślijmy mamie ogromny balon z wyznaniem miłości. Poczta Balonowa dociera do każdego zakątka Polski, więc odległość przestaje być barierą.

Poczta Balonowa

Balony występują w różnych gamach kolorów, a także są stworzone z różnego rodzaju materiałów. Każdy z balonów posiada ręcznie wykonany łańcuch, do którego dołączony jest bilecik ze spersonalizowaną wiadomością. Przesyłki pakowane są w biały karton, wypełniane kolorową bibułką i wysyłane na wskazany przez was dzień, do jakiegokolwiek zakątka Polski zechcecie. 

więcej info o balonach: tutaj

Konkurs!

Przygotowaliśmy dla was konkurs! Jeśli nie macie jeszcze prezentu na dla mamy – wygrajcie go w naszym konkursie! Mamy dla was trzy wyjątkowe, zrobione specjalnie na tę okazję balony, które wyślemy prosto do waszych mam!
Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy napisać w komentarzu na Facebooku pod tym artykułem jaki wymarzony prezent chcielibyście sprawić swojej mamie. Sky is the limit! Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy – wyniki już dziś o godzinie 18:00!
Powodzenia!

497 komentarzy

Dodaj komentarz