Wiadomo! Kto wygrał w Krakowie Party Challenge by Desperados

Twórcy imprezowego cyklu WIADOMO zwyciężyli pojedynek Party Challenge by Desperados w Krakowie i dołączyli do trójki finalistów z Warszawy, Gdańska i Poznania. Kto najlepiej rozkręca imprezę? Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski Twórców Imprez? Ostateczne starcie już 27 lutego w Warszawie.

W Party Challenge by Desperados przedstawiciele sceny klubowej z czterech stron Polski konkurują o miano najlepszego twórcy imprezowych wydarzeń. Imprezowe pojedynki stoczyli już: Flirtini i 1500 m2 w Warszawie, Mewa Towarzyska i Sfinks700 w Trójmieście, Projekt Lab i Szpadyzor Records w Poznaniu oraz – w ostatnią sobotę w Krakowie – Prozak 2.0 z ekipą Wiadomo.

KRA_13022016_fot.D.Kramski_BRAVE__O8A0599

Każda bitwa składała się z trzech rund, w których jej uczestnicy kolejno na 30, 20 i 10 minut przejmowali scenę i organizowali imprezę w swój wyjątkowy sposób. Muzyka, wizualizacje, kreatywna oprawa sceniczna i energia – tym musieli przekonać do siebie imprezowiczów i zawalczyć o ich głosy. Bo to właśnie imprezowicze są sędziami w Party Challenge by Desperados i w trakcie pojedynków głosują na lepszą ich zdaniem imprezę.

Wiadomo kto z Krakowa zawalczy o tytuł Mistrza

W ostatnim pojedynku eliminacyjnym Party Challenge by Desperados, który odbył się w Rotundzie w Krakowie, po dwóch stronach sceny stanęły mocno związane ze sobą ekipy: klub Prozak 2.0 oraz Wiadomo.

fot.D.Kramski

Ekipa Wiadomo postawiła na piękne dziewczyny, seksowne tancerki i mocne, basowe brzmienia. Twórców najlepszego krakowskiego cyklu imprezowego reprezentowali młodzi i utalentowani DJ’e i producenci: Zeppy Zep, Err Bits & Auer (czyli dwie trzecie 3 AM BOYZ) oraz LayDJ i założyciel kolektywu – CEO.

Za didżejką klubu Prozak 2.0. stanęli: Meg, Senthia, Discox i Deas. Motywem przewodnim ich imprezy był klimat znany z Burning Man, czyli legendarnego wydarzenia, które co roku odbywa się na pustyni Black Rock w Newadzie. Było więc sporo specjalnych stylizacji, pióropuszy, tancerzy ognia, orientalnego klimatu i solidnych elektronicznych wibracji.

To był zacięty i bardzo wyrównany imprezowy pojedynek przedstawicieli krakowskiej sceny klubowej. Ostatecznie to ekipa z WIADOMO wygrała to starcie i w Wielkim Finale zawalczy o tytuł Mistrza Polski Twórców Imprez.

Wielki Finał Party Challenge by Desperados

fot.D.Kramski

W sobotę, 27 lutego Wielki Finał Party Challenge by Desperados! O tytuł Mistrza Polski Twórców Imprez rywalizować będą: Flirtini, Mewa Towarzyska, Szpadyzor Records oraz Wiadomo. To będzie wydarzenie, jakiego nie gościła jeszcze żadna scena klubowa na świecie! Gwiazdorskie sety zagrają: sir Bob Cornelius Rifo, bardziej znany jako The Bloody Beetroots, który powraca na parkiet w solowym projekcie o nazwie SBCR, zapraszając swoich fanów do tańca. White Lies – jedna z najbardziej energetycznych gwiazd brytyjskiej sceny. Anglicy znani z rockowego gitarowego grania, tym razem zaprezentują swój Dj Set. Krajową scenę elektroniczną reprezentować będzie dwóch didżejów, których sety można usłyszeć w klubach w całej Polsce i za granicą: Bshosa i Auer.

Jak się dostać na imprezę?

Biletów na to wydarzenie nie można kupić, ale można je wygrać m.in. w konkursie na profilu Desperadosa na Facebooku, a także mediach muzycznych i miejskich (muno.pl, Aktivist, 4FunTV).
Warto też śledzić kanały społecznościowe imprezowych ekspertów Desperadosa: Zosi Zborowskiej i Wujaszka Liestyle, którzy od początku relacjonują imprezowe pojedynki Party Challenge na Facebooku Desperadosa oraz swoich Instagramach i Snapchatach. Oni również będą rozdawali zaproszenia na wielki finał Party Challenge by Desperados.

KRA_13022016_fot.D.Kramski_BRAVE__KRA9503

Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com