50. urodziny kultowego Superstara – zbliża się krakowska impreza Team up with Superstar adidas x SneakerStudio

urodziny adidas superstar kraków

Bogaty line up gwarantujący wyśmienitą zabawę oraz limitowana pula bezpłatnych (!) wejściówek – tak wyglądać będą urodziny modelu adidas Superstar, który w lutym skończy okrągłe 50 lat. Jubileusz odbędzie się 27 lutego w krakowskim Forum Wydarzeń, a wśród występujących artystów nie zabraknie znanych postaci polskiej sceny muzycznej.

Urodziny Superstar

Urodzinowa impreza z okazji 50-tki kultowego Superstara odbędzie się w industrialnych przestrzeniach krakowskiego Forum Wydarzeń i zgromadzi śmietankę młodej polskiej sceny muzycznej. Na scenie wystąpią m.in. Bovska, Syny i Kamp, Kasia Lins, Young Igi, White 2115 i Kacperczyk. Więcej o samych line upie możecie przeczytać w social mediach organizatora.

Party time!

Wydarzenie odbędzie się już 27 lutego i będzie miała charakter zamknięty, ze ściśle limitowaną pulą bezpłatnych wejściówek. Bilety kolekcjonerskie można od kilku dni odbierać w SneakerStudio z Starowiślnej 55, na krakowskim kazimierzu. Wraz z biletem dostaniecie mapkę przestrzenii eventowej, która zapowiada się bardzo interesująco.
Impreza startuje o 18.00 Contestem w Skate Pool w lokalizacji na poziomie -1 Forum – to tam będzie można spotkać śmietankę skateboarderów z całego Krakowa. Organizator zaplanował jam session w dwóch kategoriach wiekowych. Jam z DJ zuzaOK oraz DJ NOZ będzie swoistym beforem przed samym koncertem i imprezą planowaną jak na 50. urodziny przystało do białego do rana.

Na miejsce wydarzenia wybrano stylowe wnętrza Forum, które słynie z ponad 2000 m2 powierzchni eventowej chętnie wykorzystywanej do organizacji najważniejszych imprez w mieście oraz znakomitej lokalizacji, z widokiem na zabytkowy Wawel.
SneakerStudio

Życie zaczyna się po 50-tce

Adidas Superstar to model, który wywarł wpływ na światową popkulturę. Aż trudno w to uwierzyć, że kiedyś został zaprojektowany po to, aby dzięki charakterystycznej “muszli” na przodzie chronić koszykarzy przed bólem i urazami palców. Superstar jest aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowych sneakersów. Mimo upływu wielu lat kolekcja Superstarów wciąż stanowi obiekt westchnień streetwearowców. Od kilku tygodni można kupić nowy, podrasowany model Superstar – przygotowany przez adidas specjalnie na tą okazję.

SneakerStudio

Za organizacją wydarzenia stoi marka adidas oraz SneakerStudio. Krakowskie SneakerStudio specjalizuje się w sprzedaży street fashion od znanych i renomowanych producentów. Więcej informacji na temat szczegółowego harmonogramu wydarzenia oraz występujących na scenie artystów dostępne jest w social mediach organizatora oraz w aplikacji going, gdzie możecie pobrać darmowe bilety.

-->