5 powodów, dla których musisz obejrzeć program kulinarny Marthy Stewart i Snoop Dogga

Gdy siedem lat temu obejrzałam na YouTubie program Marthy Stewart, w którym gościnnie wystąpił Snoop Dogg – pomyślałam, że taki program kulinarny można oglądać godzinami. „Zmęczony” Snoop tłukący ziemniaki na puree, śmiejąca się z niego Martha, wyluzowana konwencja programu i niereżyserowane, naturalne dialogi – strzał w dziesiątkę. Zero tłuczenia talerzy, krzyków, dramatycznych melodii i łez. Czysta przyjemność oglądania.

Najwidoczniej nie tylko ja zwróciłam uwagę na idealny duet w kulinarnym programie – kilka miesięcy temu ogłoszono, że Martha i Snoop otrzymają własne show, w którym będą wspólnie przygotowywać posiłki. Efekty możemy podziwiać od wczoraj. Jeśli macie dziś wolne popołudnie lub wieczór – kupcie popcorn i przygotujcie się na czterdzieści minut dobrej zabawy. Dlaczego warto obejrzeć „Martha and Snoop’s Potluck Dinner Party”?

Poznasz przepis na ulubionego smażonego kurczaka Snoopa

martha steward, snoop dogg

Snoop Dogg tym razem „wysmażył” coś innego niż zazwyczaj. W pierwszym odcinku programu razem z Marthą wystartował w konkursie na najlepszego smażonego kurczaka. Co było wygraną? Pas bokserski z godłem smażonego mięsa. Jak myślicie, kto wygrał?

Zobaczysz jak w gotowaniu pomagają goście: Wiz Khalifa, Seth Rogen i Ice Cube

martha steward, snoop dogg

Mały spoiler: Wiz Khalifa ulepsza przepis Marthy o solidną dawkę „ulubionej mieszanki ziołowej”.

Nauczysz się robić słynnego drinka Snoop Dogga – „Laid Back”

snoop dogg, marha steward

Wydawać by się mogło, że Snoopowi nie potrzeba już większego wyluzowania się – jednak przed gotowaniem zdecydował się zaprezentować Marcie i reszcie widowni swój przepis na chilloutowego drinka z ananasem.

Na obiedzie Marthy i Snoopa wystąpił Anderson.Paak.

snopop

Drinki, goście-raperzy, zielone zioła i smażone kurczaki. A na dokładkę – Anderson.Paak. i jego najpopularniejszy utwór „Come down”. Taki soundtrack do gotowania ze Snoopem pasuje idealnie.

Martha Stewart przyznaje, że kurczaki, które potem przygotowuje, zabija samodzielnie. Wódką.

maaaa

Zapytana o sposób uśmiercania kurczaków odpowiedziała „Daję im wódkę. A potem – obcinam głowę”. Seth Rogen polecił więc uważać na Marthę i nie dawać się częstować wódką.

Zachęceni? Cały odcinek obejrzycie tutaj:

Dodaj komentarz

-->