30/30 – Konkurs na najlepszą okładkę płytową

Spośród 170 zgłoszeń do konkursu na najlepszą okładkę płytową Jury pod przewodnictwem Rosława Szaybo wybrało finałową 30-stkę. Okładki zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru. Wernisaż zaplanowany jest na piątek 29 marca o godz. 18.00. Gala i wręczenie nagród połączone z koncertami odbędzie się drugiego dnia festiwalu Spring Break, w piątek 26 kwietnia, także o 18.

Ekspozycji – przez cały kwiecień – towarzyszyć będą warsztaty graficzne, wykłady poświęcone produkcji płyt oraz koncerty i giełdy fonograficzne.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Tutaj

Finaliści KONKURSU 30/30:

1. Ada Jarzębowska, Patriotyzm Jutra, Siksa+Marszałek, Pasażer zine&rec/ Melina Crew
2. Agnieszka Dybowska, Ajulella, Sroczyński, Recognition Records
3. Dave Izaak/Evelyn Benicicova, Dźwiękoszczelna, Nocny Supersam
4. Grzegorz Ciemciach, PIKSELO O.O.B.E., O.O.B.E., Trzy Szóstki
5. Bartłomiej Walczuk/Jacek Kołodziejski, Małomiasteczkowy, Dawid Podsiadło, Sony
6. Beata Śliwińska Barrakuz, Formy EP, Suwal, Flirtini Records/Asfalt Records
7. Hanna Cieślak, Songs, Oxford Drama, ART 2
8. Konrad Wullert, Elementarz, DJ Falcon 1/DJ Kebs, Spinlab
9. Marcin Mokierów-Czołowski, Symetria, B.O.K, PCHAMYTENSYF
10. Maciej Animisiewasz Grochot, Komeda Recomposed, Jaskułke Sextet, Sea Label
11. Grzegorz Forin Piwnicki/Małgorzata Popingis, RE_Covery, MaJLo, Agora
12. Łukasz Waberski Dobry Sztos, Ćma, Reni Jusis, Sony Music Polska
13. Mariusz Mrotek/Daniel Jaroszek, Raj, The Dumplings, Warner Music Polska
14. Macio Moretti, Głodny, SONBIRD, Jazzboy Records
15. Michał Pańszczyk /Jędrzej Guzik/Karolina Wojciechowska, GFTO!, Endy Yden
16. Jakub Żwirełło/Jarema Drozdowicz, Zawody, Wczasy, Thin Man Recccords
17. Przemysław Kulczyk, Going Home, Ewa Nawrot
18. Michał Pańszczyk, Ewa Piechocka, Jestem tu nowa, Anna Wyszkoni, Universal Music
19. Paweł Ryżko, Wiedza o społeczeństwie, Lao Che, Mystic Production
20. Łukasz Paluch, Dwubiegunowa, Evorevo, Manufaktura Legenda
21. Paweł Ryżko, Kolędy, Jerzy Rogiewicz, Lado Abc
22. Mikołaj Bugajak/Paweł Walczak, Antypody umysłu, Psychocukier, Nowe Nagrania
23. Łukasz Paluch, The Band of Endless Noise, The Band of Endless Noise, Gusstaff Rec.
24. Mariusz Mrotek/Weronika Kosińska, Koniec Wakacji, Marcelina, Agora
25. Paweł Wypych, Illustraions for those who, Tomasz Bednarczyk, ROOM40
26. Weronika Izdebska, Life is somewhere else, Daniel Spaleniak, Antena Krzyku
27. Przemysław Kulczyk, Wojtek Jachna – emanacje, Wojtek Jachan, Multikulti
28. Zbigniew M. Bielak, Something wicked marches in, Vltimas, Season of mist
29. Mikołaj Bugajak/Oskar Podolski, Algorytm, NOON, Nowe Nagrania
30. Mariusz Mrotek, Nie dobiję się do Ciebie, Daria Zawiałow, Sony Music Polska