3 najciekawsze koncerty tegorocznego Tataraku według Aktivista

Tatarak Festival to fajny mały iwent. Tutaj najważniejsza jest muzyczka, a nie otoczka. Do tego dzieje się w Ostrowie Wielkopolskim, a czy ktoś spodziewał się, że właśnie tam może powstać fajny, elektroniczny festiwal? Sprawdźcie trzy koncerty, które koniecznie musicie ogarnąć podczas tegorocznej odsłony tego wydarzenia.

1. Jan Blomqvist
Nie sądzę, abym musiał pisać dlaczego właśnie jego warto zobaczyć skoro wystarczy, że spojrzycie i posłuchacie poniższego występu wokalist i producenta. Blomqvist w zeszłym roku zwiedził cały świat potwierdzając, że jest jednym z najciekawszych młodych berlińskich twórców.

2. WhoMadeWho
„Koncerty WhoMadeWhoo to niezapomniane doświadczenie” takie zdanie często można przeczytać na wydarzeniach promujących występy zespołu. WMW to mieszanka alternatywnego rocka, elektroniki i gigantycznej scenicznej charyzmy, która porywa do tańca każdego kto choćby przez chwilę pojawia się gdy Duńczycy grają.

3. HVOB
Duet zachwycił Polaków już dwukrotnie. Najpierw zagrali świetny koncert na Audioriver, aby potem przekonać kolejnych słuchaczy do swojej muzyki w 1500m2. Sformułowanie „do trzech razy sztuka” tutaj nie pasuje, bo już przy pierwszych dwóch okazjach się udało i jesteśmy pewnie, że muzycy zachowają stuprocentową skuteczność.

Dodaj komentarz

-->