15 aktorów, którzy mogli zostać Bondem

Bycie Jamesem Bondem nie jest łatwe. Po pierwsze trzeba podpisać cyrograf z wytwórnią na więcej niż jeden film co dla żadnego aktora nie jest proste. Po drugie łatwo zostać zaszufladkowanym poprzez granie jednego z najbardziej kultowych bohaterów kina. Dlatego przez lata wielu aktorów odmawiało podjęcia się sportretowania agenta 007. Zobaczcie krotką listę tych, którzy albo odmówili, albo nie zostali wybrani, albo ostatecznie trafili do uniwersum Bonda tylko jako inne postaci.

1. Sean Bean

High Quality Wallpaper

Bean pierwszy raz był brany pod uwagę do roli Bonda w 1987 roku roku, jednak o wiele bliższy był otrzymania roli 7 lat później gdy Bond wracał na ekrany kin. Ostatecznie 007 został Pierce Brosnan. Jednak Sean nie został na lodzie – w „GoldenEye” zagrał byłego agenta MI6 – 006, który przeszedł na stronę tych złych

2. Ralph Fiennes

ralph fiennes

Podobnie jak Bean Fiennes starał się o role Bonda dwukrotnie. Po raz pierwszy przy okazji „GoldenEye”, po raz drugi 10 lat później gdy wybierano aktora, który miałby zastąpić Brosnana. Oczywiście wybór ostatecznie padł na Daniela Craiga a Fiennes został członkiem MI6 w 2012 roku gdy zagrał Garetha Mallory’ego w „Skyfall”

3. Ewan McGregor

Ewan McGregor

McGregor odrzucił szansę otrzymania roli 007 w 2005 roku gdyż bał się zgubnego wpływu bycia Bondem na jego następne filmy. Nie chciał już do końca życia być „jednym z Bondów”.

Dodaj komentarz

-->